News

Drupal się skończył.

Drupal się skończył. Właściwie to nie Drupal, a Drupal Camp 2017.

 

Tytuł jest po to aby było więcej wejść na stronę ;)

 

Sam Drupal się dopiero zaczyna, a to wszystko dzięki rewolucyjnym zmianom wprowadzonym od wersji 8, ale to już temat na inny artykuł. W tym newsie znajdzie się małe podsumowanie konferencji.

Pierwsze spotkanie rozpoczynające prace nad konferencją odbyło się w listopadzie 2016 r. Przez ponad pół roku pracowaliśmy intensywnie nad przygotowaniem szóstej już edycji konferencji. DrupalCampa organizujemy nieprzerwanie od 2012 roku!

DrupalCamp 2017 - Startujemy już w sobotę!

W sobotę już od godziny 8:30 będziemy czekać na pierwszych uczestników konferencji DrupalCamp Wrocław! Pół godziny przed pierwszym wykładem rozpoczniemy rejestrację uczestników. Dla pierwszych gości rozdamy koszulki i inne gadżety (ich liczba jest ograniczona, dlatego nie każdy dostanie).

 

Jak co roku wykłady będą nagrywane, jednak tym razem nie będzie transmisji na żywo. Wideo z wykładów opublikujemy kilka tygodni po konferencji.

 

W trakcie konferencji odbędzie się 12 wykładów, w tym 4 w języku angielskim.

Do konferencji pozostało 45 dni

Do konferencji pozostało 45 dni. Przez kilka tygodni zebraliśmy już 11 propozycji wykładów. Wśród propozycji są m.in. wykłady o programowaniu obiektowym w Drupalu 8, o Behat, Elastic search i Docker. Pełna lista propozycji jest dostępna na stronie Proponowane Sesje.

Propozycje wykładów można zgłaszać do 30 kwietnia 2017.

Dotychczas 50 osób potwierdziło swoje uczestnictwo w konferencji. Listę uczestników można zobaczyć na tej stronie.