DrupalCamp 2017 - Startujemy już w sobotę!

W sobotę już od godziny 8:30 będziemy czekać na pierwszych uczestników konferencji DrupalCamp Wrocław! Pół godziny przed pierwszym wykładem rozpoczniemy rejestrację uczestników. Dla pierwszych gości rozdamy koszulki i inne gadżety (ich liczba jest ograniczona, dlatego nie każdy dostanie).

 

Jak co roku wykłady będą nagrywane, jednak tym razem nie będzie transmisji na żywo. Wideo z wykładów opublikujemy kilka tygodni po konferencji.

 

W trakcie konferencji odbędzie się 12 wykładów, w tym 4 w języku angielskim.

Pełny plan konferencji znajduje się na stronie http://www.drupalcamp.pl/zaakceptowane-sesje Zaczynamy w sobotę o 8:30 a kończymy w niedzielę o godzinie 18:15. W trakcie zakończenia będzie można wygrać nagrody, m.in. licencje PHPStorm, dostęp do Drupalize.me czy drupalowe pluszaki.

 

Konferencja odbędzie się w hotelu Campanile Wrocław Centrum - Ślężna 26. Przy hotelu jest parking płatny - 10 zł za cały dzień.

W sobotę o godzinie 20:00 tradycyjnie odbędzie się Drupal Party, ponownie w Pubie Huśtawka (ul. Bogusławskiego 75). Dla uczestników konferencji przewidziano darmowe piwo :)
Pamiętajcie, że najnowsze wiadomości odnośnie konferencji są zawsze w profilach społecznościowych:
- www.facebook.com/drupalcampwroclawpl/
- www.instagram.com/drupalcamp.pl/
- www.twitter.com/drupalcamp_wroc

 

Pomóżcie współtworzyć relację z konferencji w mediach społecznościowych używając hashtagu: #dc17wroc (uwaga - jest to nowy hashtag!)

 

Do zobaczenia w sobotę!